2023’e Kadar Terimizi Soğutmadan Çalışacağız | Osman Nuri Kabaktepe

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ile Türkiye’de siyasetin dünü bugünü ve yarınına dair oldukça samimi bir sohbet gerçekleştirdik.

Sayın Kabaktepe’ye ilk olarak uzun zamandır gündemden düşmeyen genç nesil ve siyaset ilişkisini, siyasilerin gençler ile olan diyaloglarının nasıl olması gerektiği hakkında görüşlerini sordum.
Kabaktepe’ye göre genç neslin şüpheci ve sorgulayıcı hatta nispeten “protest” olması Türkiye için bir avantaj. Hayat tarzımızın ve dünya görüşümüzün hiç bir zaman aynı olması gerekmediğini ancak Türkiye için her zaman beraber yürümemiz gerektiğini belirten Kabaktepe, partisinin de bir gelecek inşa etmek isteyen tüm gençlerin ayrım yapmaksınızın yanında olduğunu belirtti.

Osman Nuri Kabaktepe ile genç kuşağa dair şahsi fikirleri ve parti politikasını konuşmanın yanı sıra il başkanı olduğu İstanbul için izlenecek politikaları ve AK Parti’nin son seçimde belediye başkanlığını kaybetmesinin ne gibi değişimlere yol açtığını konuştuk. Büyükşehir seçimleri kaybedilse bile Ak Partinin İstanbul’u kaybetmediğini söyleyen Kabaktepe 2023’e kadar durmadan çalışacaklarını ifade etti.

Sayın Kabaktepe’nin hem şahsi bakış açısını hem de Türk siyaseti ve toplumu için faydalı olacağını düşündüğü siyaset modelini paylaştığı bu röportajımızdan ben çok keyif aldım. Umarım siz de izlerken keyif alırsınız. Yorum yapmayı unutmayın! Bir sonraki videoda görüşmek üzere… 🙂

Bir cevap yazın

To top