AK Parti Muhalefeti Biz De İktidarı Öğreniyoruz | Tarık Balyalı

Her Perşembe olduğu gibi bu hafta da sizlerle Peki Sonra’da birlikteyiz.
Bu haftanın konuğu özellikle İstanbulluların yakınen tanıdığı bir siyasetçi Tarık Balyalı
İBB Yönetiminin Ekrem İmamoğlu’na ve CHP’ye geçmesiyle oldukça hararetli geçen İBB Meclis Toplantılarının en çok konuşulan isimlerinden Tarık Balyalı Peki Sonra’da biraz siyaset, bolca da kendi yaşantısına ver hayat görüşüne dair sorularımızı cevaplandırdı.

Umarım röportajı beğenirsiniz. Eğer röportajımızı beğenirseniz, kanalımıza abone olmayı, videoya like atmayı ve yorum yapmayı unutmatın. Bir de eşe dosta kanalımızı tavsiye ederseniz ne mutlu bizlere…

AK Parti muhalefet etmeyi, biz de iktidar olmayı öğreniyoruz.

Tarık Balyalı

CHP, İBB Grup Sözcüsü Tarık Balyalı Peki Sonra’da Adem Metan’ın sorularını cevaplandırdı.
İBB’de 2 dönem muhalefet olarak yer alan Balyalı, iktidar yapmaya yeni yeni alıştıklarını, aynı şekilde AK Parti’nin de muhalefeti yeni öğrendiğini vurguladı.

“CHP, kuruluş kodlarına en yakın olduğu dönemi yaşıyor”

Adem Metan’ın sorularını cevaplandıran Tarık Balyalı, CHP’nin oldukça uzun bir zaman sonra ilk kez kuruluş çizgisine bu denli yaklaştığını, partinin kimseyi ötekileştirmediğini, kimseyi giyimine ve yaşam tarzına göre kategorileştirmeyen bir yönetime sahip olduklarını dile getirdi. Tarık Balyalı CHP’nin bu değişiminin temelini ise Kemal Kılıçdaroğlu’nun oluşturduğunu vurguladı.

“İBB’yi Ancak Ekrem İmamoğlu ile kazanacağımızı biliyordum”

İBB seçimlerine yönelik de konuşan Tarık Balyalı, Ekrem İmamoğlu ismini duyduğumda oldukça sevindim çünkü Doğan Subaşı başkan da ben de kendi aramızda konuştuğumuzda İstanbul’u Ekrem başkan ile alabileceğimizi konuşuyorduk dedi.

Bir cevap yazın

To top