Sedat Peker Amerika’nın Yarım Kalmış Operasyonu | Turgay Güler

Turgay Güler, yaptığı programlarla, kaleme aldığı yazılarla ve söylemleri ile tüm Türkiye’de adından sıkça söz ettiren bir gazeteci. Bugün kendisine ülke gündemine ve Turgay Güler’in gerçekte kim olduğuna dair bir çok soru sordum ve çarpıcı cevaplar aldım.

Bir süredir herkesin dikkatinde olan Sedat Peker hadisesinin son 5 yıldır planlanan bir oyun hatta FETÖ’nün hatta ve hatta Amerika’nın yarım kalmış bir oyunu olduğunu ancak bunu başaramayacaklarını ifade eden Güler, 2023 seçimlerini çok kritik buluyor ve 2023’de Erdoğan’ı deviremezlerse FETÖ bir daha hayat bulamaz ifadelerini ekliyor.

Mit tırları olayından, 17-25 aralık olaylarına Türkiye tarihinde sansasyon yaratmış tüm hadiseleri birbirine bağlayan ve tüm bu hikayelerin senaristinin aynı kişi olduğunu savunan Turgay Güler gündeme geniş bir açıdan bakarak yeni bir perspektif getiriyor.

Güler’in yaşadığı ilginç meslek anıları, dönüm noktaları, gündeme dair yorumları ve kişisel yaşamını da bizlerle paylaştığı bu keyifli sohbetimize bekleriz!

Bir cevap yazın

To top